Hoş geldiniz!

Vizgo Yıllık (Yıllık Üyelik)

Vizyo yıllık uygulama üyeliği 1 yıl boyunca sunulmaktadır.

Yıllık ödemeniz gereken fiyat 169.99 TL’dir. Ödemeniz satın almayı onaylamanız ile birlikte iTunes hesabınıza yapılacaktır. (Payment will be charged to iTunes Account at confirmation of purchase)

Üyeliğiniz geçerli sürenin bitiminden en az 24 saat önce sizin tarafınızdan iptal edilmediği durumda otomatik olarak yenilenir. (Subscription automatically renews unless auto-renew is turned off at least 24-hours before the end of the current period)

Cari dönem sonundan önce 24 saat içinde yenilenmesi için ücretlendirilir ve yenileme maliyetini belirler. (Account will be charged for renewal within 24-hours prior to the end of the current period, and identify the cost of the renewal)

Kullanıcı tarafından yönetilebilir ve otomatik yenileme, satın aldıktan sonra kullanıcının Hesap Ayarlarına gidilerek kapatılabilir. (Subscriptions may be managed by the user and auto-renewal may be turned off by going to the user's Account Settings after purchase)

Satın almaya karar verildikten sonra ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan bölümü üyeliği satın aldığınızda ücretli üyelik bölümüne eklenmez. (Any unused portion of a free trial period, if offered, will be forfeited when the user purchases a subscription to that publication, where applicable)

Uygulamamızın kullanım şartları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Kullanım Şartları

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullandığınız için teşekkür ederiz. Tüm bu hizmetler Workinton F.S. Mehmet Mah. Poligon Cad. No: 8 Buyaka İş Kuleleri Kule: 3 Giriş Kat Daire: 1/4 Ümraniye / İstanbul adresinde bulunan VİZGO BİLİŞİM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİC. A.Ş tarafından sağlanır. Hizmetlerimizi kullanarak, buradaki şartları kabul etmiş oluyorsunuz. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyun.

 

Hizmetlerimizi Kullanma

Hizmetler kapsamında size sunulan tüm politikalara uymalısınız. Hizmetlerimizi kötüye kullanmayın. Örneğin, Hizmetlerimize müdahale etmeyin veya sağladığımız ara yüz ve talimatların dışında başka bir yöntemle erişmeye çalışmayın, içeriklerimizi indirmeyin ve izinli veya izinsiz hiçbir yerde kullanmayın. Yürürlükteki fikri ve sınai haklar denetimini sağlayan yasalar ve düzenlemeler dahil olmak üzere hizmetlerimizi yalnızca yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız ya da hizmetlerimizi kötüye kullandığınız şüphesi ile araştırma başlatmamız halinde, size hizmet sunmayı askıya alabilir veya durdurabiliriz.

Hizmetlerimizi kullanmanız size eriştiğiniz içerikteki hiçbir fikri mülkiyet hakkının sahipliğini vermez. Sahibinden izin almadığınız veya yasalarca izin verilmediği takdirde hizmetlerimizdeki içeriği kullanamayabilirsiniz. Bu şartlar, size hizmetlerimizde yer alan marka unsurlarını veya logoları kullanma hakkını vermez. Hizmetlerimizde veya Hizmetlerimizle birlikte görüntülenen hiçbir yasal uyarıyı kaldırmayın, üzerini kapatmayın ve değiştirmeyin.

Hizmetlerimiz Vizgo Akademiye ait olmayan bazı içerikleri görüntüler. Bu içeriklerin tüm sorumluluğu yalnızca ilgili içeriği kullanıma sunan tüzel kişilere aittir. İçeriğin yasa dışı olup olmadığını veya politikalarımızı ihlal edip etmediğini belirlemek için içeriği inceleyebilir ve politikalarımızı veya yasaları ihlal ettiği kanaatine makul ölçüde varırsak içeriği kaldırabilir ya da görüntülemeyi reddedebiliriz. Ancak bu, içeriği mutlaka inceleyeceğimiz anlamına gelmez, dolayısıyla lütfen her durumda inceleme yapacağımızı varsaymayınız.

Hizmetlerimizi kullanmanızla bağlantılı olarak size hizmet duyuruları, yönetim amaçlı iletiler ve diğer bilgileri gönderebiliriz. Bu iletişimlerden bazılarını devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz.

Hizmetlerimizin bazıları mobil cihazlarda kullanılabilir. Bu Hizmetleri dikkatinizi dağıtacak ve trafik veya güvenlik yasalarına uymanıza engel olacak biçimde kullanmayın.

Hesabınız

Hizmetlerimizi kullanabilmeniz için bir Hesabınızın olması gerekir. Hesabınızı kendiniz oluşturabilirsiniz; ya da işyeriniz veya bağlı olduğunuz eğitim kurumunuz gibi bir kuruluştaki yönetici tarafından da size Hesap verilebilir. Size bir yönetici tarafından verilmiş bir Hesabı kullanıyorsanız, farklı veya ek şartlar uygulanabilir ve yöneticiniz hesabınıza erişebilir ya da hesabınızı devre dışı bırakabilir. Hesabınızı korumak için şifrenizi gizli tutun. Hesabınızda veya Hesabınız üzerinden yapılan etkinliklerin sorumluluğu size aittir. Hesabınızın şifresini üçüncü taraf uygulamalarında kullanmamaya çalışın. Şifrenizin veya hesabınızın yetkisiz olarak kullanıldığını öğrenirseniz hemen bizimle iletişime geçin.